Ako si užiť predĺžený víkend

by spravca

Mnohým z nás sa pri pomyselní na o niečo dlhší víkend objaví úsmev na perách. Spolu s ním prichádza predstava dlhšieho voľna, oddychu či času stráveného s blízkymi. Čo je lepšie ako si v spoločnosti tých, ktorých máte radi, poriadne oddýchnuť a pripraviť sa na ďalší týždeň? Druh oddychu je len a len na vás, pokojne si môžete dopriať wellness, ale aj turistkiku v prostredí prírody. 

Prostredie Nízkych tatier na južnej strane Chopku ponúka ideálne prostredie na výlet. Či už vo dvojici, alebo s rodinou či priateľmi. V tejto oblasti sa nachádza aj Hotel Partizán, ktorý je známy ako “Hotel v lese, les v hoteli”. Svojim návštevníkom ponúka ubytovacie, gastronomické, wellness či športové služby, a to všetko na tej najlepšej úrovni. Preto vytvára ideálne prostredie, ktoré vás privíta, keď si chcete užiť predĺžený víkend a vždy prekvapí niečim novým.

Ak sa chystáte na víkendový pobyt vo dvojici v ponuke hotela nájdete balíčky, z ktorých si rozhodne budete vedieť vybrať. Najobľúbenejší je Sobotňajší relax s neobmedzeným vstupom do wellness a ďalšími mnogými službami, ktoré hotel ponúka. O trochu viac romantiky poskytuje balíček Romantika na Táloch s privátnym wellnessom, možnosťou masáží či dokonca čokoládového zábalu. Užijete si momenty, z ktorých každý bude patriť len a len vám.

Svojho partnera alebo partnerku môžete vziať aj na Víkendový romantický pobyt s raňajkami do postele a privátnym wellnessom či dokonca možnosťou zahrať si bowling alebo squash. Okrem spomínaných, hotel ponúka aj možnosť relaxačných pobytov pre seniorov. Víkendové pobyty sú tou najlepšou voľbou, ako si dopriať poriadny oddych a nechať sa rozmaznávať.

O niečo iné sú zas pobyty s deťmi. Tie treba ich niečo zamestnať, aby sa nenudili a vy ste si naozaj oddýchli. V tomto prípade sú pre vás ideálnou voľbou športové aktivity, ktoré hotel ponúka. Môžete si vybrať z outdoorových, indoorových aktivít, alebo sa vybrať na turistiku do okolia a okúsiť zaujímavosti v blízkosti, alebo v zime si užiť zimné športy. Zabezpečíte tak deťom program, príjemne sa unavíte a večer si už len oddýchnete vo wellness.

Z veľkého výberu služieb, možnosti aktívneho ale aj pasívneho oddychu, ktoré hotel ponúka, si tak môžete vybrať práve to, čo bude podľa vašich predstáv.

 

 

You may also like