prekladač hovoreného slova

Aký je najpresnejší prekladač viet?

by spravca

Translator od Google patrí bezpochyby medzi jeden z najznámejších nástrojov na preklad slovíčok a viet. Je dostupný prostredníctvom webového rozhrania, no okrem toho je možné využiť aj aplikáciu, ktorá sa dá nainštalovať do smartfónu. Spoločnosť Google sa snaží o tie najlepšie výsledky prekladu, no konkurencia je príliš vysoká, a práve preto nepatrí Google translator medzi najpresnejší. Pokiaľ požadujete, aby bol preklad z materinského do cudzieho jazyka čo najpresnejší, zabudnite na bežne dostupné prekladače.

Nenechajte sa nalákať nespoľahlivými prekladačmi

Pokiaľ začnete na internete vyhľadávať prekladače, je zrejmé, že ich nájdete niekoľko desiatok, ktoré sľubujú presný preklad. Bohužiaľ, pravda je niekde inde. Prekladače fungujú ako spoľahlivé len v prípade, že potrebujete preložiť jedno slovíčko. Akonáhle chcete preložiť súvislú vetu či odsek, takmer s istotou bude preklad nesprávny, a to si v mnohých prípadoch nemusíte ani len uvedomiť.

52 jazykov vo vrecku? Jednoznačne áno!

Elektronický prekladač LANGIE je však výnimkou! Patrí medzi jeden z najpresnejších prekladačov viet, ktorý umožňuje obojstranný hlasový i textový preklad v 52 jazykoch! A to dokonca nielen v online, ale aj offline režime. Výhodou je, že vreckový prekladač môžete vziať kamkoľvek so sebou, a to bez nutnosti registrácie či inštalácie aplikácie do mobilu. Stačí, ak zariadenie zapnete, nahovoríte text, ktorý chcete preložiť a príslušným tlačidlom zapnete preklad v cudzom jazyku.

Dorozumiete sa na celom svete!

Ak máte strach, že sa v zahraničí nedorozumiete, vaše obavy môžu byť už minulosťou. Nielen, že prekladač slov disponuje vysokou presnosťou prekladu, no okrem toho využíva takmer identický prízvuk daného jazyka. Ak sa chcete jednotlivé výrazy naučiť, môžete si ich nahrávať priamo do zariadenia a následne si ich zopakovať, čím zvýšite vaše jazykové zručnosti.

You may also like