Potrebujete si oddýchnuť od každodenných starostí? Navštívte wellness centrum!

by spravca

Jeseň a chladné sychravé počasie je pomaly, ale isto v plnom prúde, a práve preto by sme mali náš organizmus patrične chrániť, čím si udržíme pevnejšie zdravie a koniec koncov celkovú imunitu. Okrem vyváženej stravy bohatú na vitamíny a minerály, dostatku spánku a pravidelného cvičenia by si mal každý z nás, z času na čas dopriať návštevu wellness centra. Prečo?

Načerpajte fyzickú i psychickú energiu

Jeden z najpodstatnejších dôvodov, prečo navštíviť tale wellness je bezpochyby relaxácia. Je len na vás, či uprednostníte oddych v bazéne, vyhriatej vírivke, odpočinkovej zóne, saune, ba dokonca na telovom ošetrení. Relaxačné prostredie je rozdelené na niekoľko zón, ktoré v kombinácií s panoramatickým výhľadom a jedinečnou vôňou dreva poskytuje dokonalý zážitok pre všetkých tých, ktorí túžia načerpať novú fyzickú i psychickú energiu!

Sauna – skvelý spôsob k uzdraveniu

Už odjakživa boli sauny využívané k uzdravovaniu organizmu, kedy ľudia rozohriatými kameňmi ohrievali vzduch okolo seba. Tento rituál sa postupom času premenil na dôležitý nástroj pre posilnenie zdravia ľudí po celom svete, a niet sa čomu čudovať. V súčasnosti máme na výber z množstva druhov a typov sáun, ktoré sa od seba odlišujú, no ich podstata je rovnaká – podpora krvného obehu, detoxikácia tela a úľava od bolesti.

Vyberte si saunu, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám

Wellness balíčky sú skvelé v tom, že klient si môže vybrať profesionálne procedúry na základe toho, čo uprednostňuje, ba dokonca je možné vyskladať si vlastný wellness balík podľa konkrétnych predstáv!

Horúca sauna je určená pre všetkých tých, ktorí milujú klasickú fínsku saunu a nevadí im ani vyššia teplota, ktorá sa môže vyšplhať na príjemných 60 °C. Milovníci prírody si prídu na svoje v lesnej saune, ktorá umožňuje inhaláciu byliniek či konárov, čo výrazne uvoľňuje dýchacie cesty. Infra sauna využíva suché teplo, ktoré dokáže ľudské telo bez problémov zniesť, čiže je ideálna pre tých, ktorí túžia relaxovať, zrýchliť obeh či zbaviť sa nepríjemnej bolesti svalov. Laconium je relaxačný priestor stimulujúci funkčnosť srdca, ba dokonca reguluje krvný tlak, vďaka čomu môže klient prakticky okamžite pocítiť sviežosť a hlboké duševné uvoľnenie.

Potrebujú vaše nohy uľaviť od bolesti? Súčasťou wellness tale je tzv. líščia nora, ktorá je kombináciou parnej procedúry a masáže nôh, čiže dokáže navrátiť stratenú vitalitu. Tradičná bylinková sauna pôsobí proti bolestiam hlavy, únave a vyčerpaniu, a práve preto je vhodná pre tých, ktorí trpia dlhodobým stresom a nervozitou. Súčasťou wellness centra sú taktiež osviežovacie priestory, oddychové zóny v podobe štrkovej pláže či panoramatickej zóny, z ktorej máte jedinečný výhľad do údolia Nízkych Tatier! Tak čo poviete, aj vy prídete stráviť najbližší víkend do jedinečného wellness centra Hotelu Partizán?

You may also like