Ubytovanie počas zimnej dovolenky nenechávajte na poslednú chvíľu

by spravca

Ani sa nenazdáte a je tu čas vianočný a po ňom dlhé dni dovoleniek a školských prázdnin. Bolo by hriechom ostať doma a nič nezažiť. Čo tak vyraziť do našich známych veľhôr, veď Vysoké či Nízke Tatry sú v zime najkrajšie.

Ste minimálne štyria, dvaja dospelí, dvojo mimoriadne čulých detvákov a obťažkaní všetkým možným i nemožným? Hľadáte ubytovanie, kde sa o vás kompletne postarajú? Ak ste si vybrali zažiť relax v Nízkych Tatrách a lyžovačku na Chopku, je len logické, že by ste chceli byť čo najbližšie ku svahu, aby ste to nemali príliš ďaleko k vlekom a iným zaujímavým zimným atrakciám.

Je dôležité, pre aký hotel sa rozhodnete

A nielen to rozhoduje. Dôležitý je nepochybne aj dojem z ubytovania. Ako útulný je hotel, v ktorom prespíte niekoľko nocí, aký výhľad vás privíta po rozostretí závesov, ako blízko od vašich okien sa nachádza tatranská príroda… Skrátka a dobre, ubytovanie by malo byť také pohodlné, že sa vám a vašim blízkym nechce odísť nikam. Samozrejme okrem lyžovačky, podvečernej prechádzky alebo návštevy okolitých zákutí a atrakcií.

Vyskúšali ste už niekedy Hotel Grand v Jasnej? Tu rozhodne neobanujete. Štyri hviezdičky hovoria za všetko – perfektné ubytovanie, profesionálne služby, množstvo aktivít vo vnútri hotela i jeho okolí. Každý návštevník si tu príde na svoje.

Izby splnia prianie každému návštevníkovi

Čo si budeme navrávať, zložiť hlavu a poriadne sa zrelaxovať je pri dovolenkách azda to najdôležitejšie. Lebo iba odpočinutý a svieži si budete spokojne vychutnávať hotelovú ponuku. V hoteli Grand sú k dispozícii rôzne typy izieb.

Pre tých praktickejšie založených plne postačí izba pod názvom Economy so všetkým potrebným vybavením. Ani nezbadáte, že vám niečo chýba. Budete sa cítiť ako doma.  Ak požadujete niečo vo veľkolepejšom duchu, iste siahnete po izbe Deluxe koncipovanej v tradičnom prírodnom šate pripomínajúcom to, že dovolenkujete na horách.

Náročnejší dovokenkári si môžu vybrať apartmán s viacerými miestnosťami, z ktorých jedna slúži ako spálňa a druhá ako obývačka. Ten, kto požadujete ešte väčší komfort a väčší priestor, sa môže nasťahovať do apartmánu Deluxe. V ňom sa už žiadne kompromisy nevyskytujú. Treba len prísť a uvidíte, že nespoznáte rozdiel, že nie ste doma vo svojom hrade. Bonusom bude nezabudnuteľný výhľad na lyžiarsky areál.

Tí romantickejší si ustelú priamo pod hviezdami

Pre vyznávačov skutočného dobrodružstva sú určené podkrovné mezonety na štvrtom poschodí s dvojicou izieb. Tam vás nikto nebude rušiť. Priam ideálne pre zamilované dvojice.

Každá kategória izieb má svoju vlastnú kúpeľňu so zabudovaným sušičom na vlasy, televíziou napojenou na satelit, telefónom s rádiom, trezorom a minibarom a bezplatným wifi pripojením.

Bez kvalitných reštauračných služieb by to nebolo ono

Nie je kuchár ako kuchár. V hoteli Grand to veľmi dobre vedia, a preto zamestnávajú len tých najvychýrenejších s dokonalým citom pre vyberavé jazýčky.

Po večeroch môžete využiť lobby bar, v ktorom si zamaškrtíte na studenej kuchyni a dezertoch. Kvalitné odrodové vína a značkové destiláty zase prídu vhod pri obchodných rokovaniach, stretnutí starých známych, či iba tak pri nadväzovaní nových priateľstiev.

Včasná rezervácia vám zabezpečí množstvo výhod a zliav

Aj v prípade ubytovaní platí, že kto skôr príde, ten skôr melie. Stačí si iba vybrať z veľkého množstva aktuálnych ponúk a pobytových balíkov v predstihu, aby na vás zostalo práve to, čo hľadáte. Vianočné sviatky a príchod Nového roka totiž lákajú mnohých do hôr, mimo domu, preto je nutné pobyty v Tatrách rezervovať dostatočne včas. Najrýchlejším pomocníkom bude internet, kde všetko vybavíte rýchlo, pohodlne a bez zbytočného odkladania.

Získajte čosi navyše

Mnohí cestovatelia oceňujú zľavy či bonusy, ktoré môžu využiť. Ideálnym príkladom je prostredníctvom zľavovej karty nazývanej gopass využiť zľavy v hoteli Grand v Jasnej. Gopass je vlastne zázračná karta oprávňujúca využívať služby hotela ihneď po príchode. Čím viac služieb si objednáte, tým väčšiu zľavu vám váš gopass poskytne. A je jedno či sa jedná o ubytovanie, lístok na vlek, wellness a pod.

You may also like