Tajomstvo úspešných hostelov

by spravca

Je veľmi dôležité vyvolať vo Vašich hosťoch dobrý prvý dojem. Návštevníka si musíte získať originalitou. Mal by si povedať, že je to jeho druhý domov. Keď si hosť spomenie na príjemnú atmosféru, izbu alebo hostelový bar, je to tá správna cesta.

Zákazníci hodnotia ubytovanie veľmi citlivo aj keď u vás budú len jednu dve noci. Treba sa učiť od najlepších. Sledovanie a čítanie stránok hostelov hlavných miest je vynikajúcou pomocou. Napríklad hostel Budapešť, hostel Bratisava alebo Praha. Každý už dnes vie, aké je dôležité odlíšiť sa od konkurencie. Veci treba robiť inak, hlavne ich treba robiť po svojom a nekopírovať to, čo už návštevník niekde zažil alebo sa s tým stretol.

Treba ukázať návštevníkovi, že je Váš hostel jedinečný a zároveň útulný. Napríklad ak niekto bude hľadať lacné ubytovanie v Bratislave alebo Košiciach, tak mu treba ukázať, že „ponúkate kvalitné služby a máte jedinečný štýl“. Tiež treba s hosťom komunikovať a dať mu všetko potrebné ešte pred tým, než príde na hostel. Zanecháte tak v ňom dojem, že vám na ňom záleží.

You may also like