Základ každého darčeku? Originalita!

by spravca

Oslavuje váš rodinný príbuzný nejaký významný sviatok a vy zas a znovu neviete, čo by ste mu darovali? Prinášame pár tipov, ktorými rozhodne oslníte.

Výber vhodného darčeku je vždy pálčivá téma. Pokiaľ vyberáte darček vášmu kamarátovi, zrejme viete, čo ho zaujíma, čím mu spravíte najväčšiu radosť. Ak má oslavu nejaký váš známy, možno vám na originalite darčeku až tak nezáleží. Pokiaľ však príde na rad oslava nejakého rodinného príslušníka, napríklad vašej mamy, situácia je o niečo ťažšia. Hlavnou príčinou problému je čas. S matkou sa poznáte od narodenia a už do útleho detstva ste museli vymýšľať, čo jej darujete. Kým v detstve to bolo jednoduché a veľmi vás to netrápilo, čím ste starší, tým viac vám na tom záleží. A k narodeninovému a meninovému darčeku sa pridáva aj darček na Vianoce, prípadne iné významné sviatky. To situáciu sťažuje ešte viac. Na každý sviatok vymýšľate niečo originálne, až ste sa zrazu ocitli v bode, kedy vám už nápady na originálne darčeky jednoducho došli. Ale vy sa nechcete vzdať, a tak rozmýšľate. Teraz vám to rozmýšľanie uľahčíme.

Darček z FaxCopy?

Kým doteraz vám možno ani nenapadlo zavítať pri výbere darčeku do FaxCopy, je dosť možné, že od teraz tam budete chodiť častejšie. V ponuke FaxCopy je totiž niekoľko skutočne zaujímavých nápadov na originálne darčeky. Napríklad taký fotoobraz. Pekný fotoobraz, ktorý si obdarovaná osoba vystaví niekam na poličku a poteší ju vždy, keď sa naň pozrie, je rozhodne dobrý darček. Pokiaľ sa vám fotoobraz javí ako príliš jednoduché riešenie, môžete sa rozhodnúť pre foto na plátno. Alebo vymyslieť tričko s potlačou. Ak sa nachádzate v situácii, že na tričko s potlačou nemáte vhodný nápad na potlač, tričká s nápismi môžu byť tiež možným riešením. Alebo vybrať dobrú fotku a nechať si spraviť hrnčeky s fotkou. Hrnčeky s fotkou sú ideálnym riešením, ako sa obdarovanej osobe pripomenúť pri každej rannej káve. V prípade, že tých pekných fotiek máte viac, vhodným darčekom môže byť aj fotokniha. Nech sa už rozhodnete pre čokoľvek, vedzte, že takýmto darčekom spravíte radosť každému, či to bude rodinný príslušník, kamarát, kolega z práce, alebo vaša priateľka.

You may also like