Virtuálna pokladnica ako efektívny nástroj predaja

Virtuálna pokladnica ako efektívny nástroj predaja

by spravca

Jednoduché riešenia sú niekedy tie najgeniálnejšie. V prípade, že podnikáte v oblasti predaja produktov a služieb, systém práce vám uľahčí a urýchli virtuálna pokladnica. Priame napojenie na finančnú správu je odbremenením od papierovej práce. Prehľadnosť a intuitívne ovládanie sú zárukou, že prácu s eKasou zvládne naozaj každý. Virtuálna pokladnica je krokom k zefektívneniu predaja.

Spoľahnite sa na priame prepojenie s finančnou správou

Podnikanie v oblasti predaja so sebou nesie povinnosť vykazovať tržby prostredníctvom online registračnej pokladnice (ORP) alebo virtuálnej registračnej pokladnice (VRP). Z hľadiska zákona ide o rovnocenné prostriedky k vykázaniu tržieb, ale virtuálna registračná pokladnica je oveľa efektívnejším nástrojom. V skratke sa dá povedať, že ORP pracuje v online rozhraní prostredníctvom hardvéru a softvéru, ktoré sú prepojené na finančnú správu. VRP využíva bezplatný program priamo od finančnej správy. Pre využívanie VRP potrebujete prakticky len tablet alebo mobilný telefón, ktoré budú napojené na tlačiareň.

VRP je riešením pre všetky firmy

VRP môžu využívať malí i veľkí podnikatelia. Menším predajcom bude stačiť na evidenciu predaja obyčajný tablet a tlačiareň. S tabletom je možné sa pohybovať po celej predajni, ak bude tlačiareň k VRP disponovať bluetooth technológiou. Stredne veľké firmy dávajú prednosť stabilnému zariadeniu v podobe počítača a stolovej tlačiarne napojenej priamo do siete. Pre veľké firmy sú najvhodnejšie virtuálne registračné pokladnice v podobe komplexného firemného systému.

Virtuálna registračná pokladnica a jej výhody

VRP tlačiarne a VRP systém uprednostňuje veľa spoločností kvôli značným výhodám. V prvom rade ide o nižšie vstupné náklady na zaobstaranie pokladnice. Program k VRP získate bezplatne na stránkach finančnej správy. Každý podnikateľ vlastní minimálne mobilný telefón, takže softvér stačí nainštalovať do vášho mobilu. Jediné náklady vás čakajú vo forme kúpy VRP tlačiarne. Nemusíte sa obávať, pretože tlačiarne k VRP sa dajú kúpiť v rôznom prevedení a nezaťažia váš rozpočet, čo poteší hlavne začínajúcich podnikateľov. Softvér k VRP je navrhnutý tak, aby bol prehľadný a dokázali ho ovládať aj počítačoví laici. Za jedinú nevýhodu virtuálnej registračnej pokladnice sa dá považovať to, že pokladnica potrebuje na prevádzku internetové pripojenie. Problém môže nastať počas výpadkov internetu alebo jeho pomalšom fungovaní.

 

 

 

You may also like