Nemusíte vyrážať na dovolenku pod stan, aby sa vám stan so sebou hodil

Nemusíte vyrážať na dovolenku pod stan, aby sa vám stan so sebou hodil

by spravca

Nie je stan, ako stan! Vyraziť na dovolenku si môžete aj s iným stanom, než s tým klasickým turistickým. Pribaľte si nožnicový stan.

Dovolenka v kempe môže byť aj karavane či v miestnych chatkách. Ako si pobyt spríjemniť, aby sme boli čo najviac von, ale súčasne na nás nepražilo nepríjemné slniečko? Ideálne s malým pomocníkom, ktorý v aute nezaberie skoro žiadne miesto, zato poskytne parádny zastrešený priestor. Toto vám ponúkne nožnicový stan.

Je to lacný pomocník k nezaplateniu

Jednoducho ho kamkoľvek odveziete, pretože je ľahký, malý a skladný. Súčasne nie je vôbec náročný na zostavenie, teda na montáž, ani na následnú demontáž. Zvládnete to bez pomoci, v jednej osobe.

Vybrať si môžete z niekoľkých variant. V prvom rade nám ide o rozmer. Niekomu stačia 4 m2, druhí ocenia 16 m2. Alebo niektorý rozmer medzi. Zdá sa vám byť aj najväčší stan malým? Nevadí, spojte dohromady viac stanov. Nožnicové stany od firmy Mutton s tým počítajú. Ďalšou voľbou je farba. Biela je klasika, ale vybrať si máte možnosť aj žltý, modrý, zelený či červený stan. Takže ktorému dáte prednosť?

Nožnicové stany na dovolenku aj domáci odpočinok

Využijete ich na dovolenke v kempe, na pláži pri celodennom pobyte na slnku, hodia sa domov na záhradu či chalupu. Vždy ponúknu ochranu pred slnkom, ale aj pred dažďom, keď sa počasie zvrtne. Ochránia váš notebook pri home office, aj vaše dieťa pri hre. Stan dáte jednoducho nad pieskovisko aj nad detský nafukovací bazénik.

Po dovolenke poslúži nožnicový stan aj k podnikaniu

Nevyužitý nezostane nožnicový stan ani mimo dovolenku či letnú sezónu. Je to ideálny pomocník pre podnikateľov, firmy aj rôznych hand made výrobcov, ktorí chodia predávať na remeselné trhy. Nožnicový stan je perfektne využiteľný ako predajný či reklamný stánok. Pre tieto účely si môžete dať textilné panely stánku dokonca potlačiť logom či reklamou na svoje výrobky a služby.

You may also like