Tandemový zoskok ako ideálny adrenalínový zážitok

Tandemový zoskok ako ideálny adrenalínový zážitok

by spravca

Chcete zážitok, na ktorý do konca života nezabudnete? V tom prípade je tandemový zoskok pre vás to pravé riešenie. Môže ísť aj o výbornú inšpiráciu na darček pre blízkych, no ak si chcete spraviť radosť aj vy sami, máte tú možnosť! Čo všetko by ste mali o tandemovom zoskoku vedieť predtým, ako sa na to dáte?

Ak má váš blízky v najbližšej dobe sviatok, pravdepodobne už teraz premýšľate nad darčekom, ktorý mu venujete. V prvom rade by ste sa však mali zamerať na to, čo má rád. Niektorí totiž sú na adrenalín, iní zase nie. Preto si dobre premyslite aj výber darčeka. Či už si chcete spraviť radosť vy alebo chcete obdarovať svojich blízkych, tandemový zoskok je to správne riešenie. Mali by ste však o tomto zážitku vedieť dôležité informácie, ktoré si prezradíme práve v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

Aká je výška zoskoku?

Zážitkový darček v podobe tandemového zoskoku od spoločnosti volnypad.sk rozhodne stojí za to. Výška zoskoku je totiž zo 4000 metrov nad zemou. Zažijete tak pocit, na ktorý zaručene do konca svojho života nezabudnete. Predsa len, takýto voľný pád vám dá pocit slobody, vzrušenia a adrenalínu. Ak by ste chceli tandemový zoskok venovať deťom mladším ako 12 rokov, pre nich platí, že skáču z výšky 3000 metrov. Rozhodne je to však obrovský zážitok aj z takej výšky.

Dĺžka voľného pádu

Čo sa týka samotného voľného pádu, jeho dĺžka sa odhaduje na 55 sekúnd. Počas tejto doby budete smerovať k zemi, a to až rýchlosťou 200 km/h. Samozrejme, dĺžka a rýchlosť voľného pádu sa môže líšiť, v závislosti od vašej výšky, váhy a iných okolností. Rozhodne je to však obrovský zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudnete.

Certifikát na pamiatku

Po zoskoku dostanete aj certifikát o absolvovaní zoskoku. Budete tak mať pamiatku na celý život. Okrem iného, tento skok padákom je realizovaný skutočne bezpečne. Preto budete po celý čas pod dohľadom skúsených inštruktorov, ktorí sa postarajú o vašu bezpečnosť. Nemusíte sa tak báť toho, že by ste zoskakovali sami, bez dohľadu.

Bez lekárskej prehliadky

Ak si budete chcieť zarezervovať tandemový zoskok cez volnypad.sk, nebudete mať žiadne starosti na viac. Nebudete tak musieť absolvovať ani lekársku prehliadku. Samozrejme, ak máte problém s výškami, môžete to prekonzultovať s lekárom.

Okrem iného, ak chcete tandemový zoskok darovať niekomu blízkemu, môžete si požiadať aj o špeciálne vytvorenie darčekových poukazov. Práve darčekový poukaz je skutočne výborným riešením, ako potešiť svojho blízkeho originálnym darčekom plným adrenalínu. Termíny sú zväčša dostupné a je ich viac, takže určite nebude žiadny problém ani s rezerváciou. Preto neváhajte a choďte do tohto darčeku aj vy, určite to neoľutujete!

You may also like