Milujete vôňu čerstvo vypranej bielizne, ktorá sa šíri celým domovom? Potom ste na správnom mieste!

Milujete vôňu čerstvo vypranej bielizne, ktorá sa šíri celým domovom? Potom ste na správnom mieste!

by spravca

Aj vy túžite po neustále krásne voňavej bielizni, bez akýchkoľvek nečistôt? V tom prípade sú pre vás správnym riešením parfémy do prania ESSENTIA, ktoré sa vyznačujú viacerými prednosťami.

Pravdepodobne poznáte situáciu, kedy sa ocitnete v drogérii, chcete si vybrať aviváž, ale v konečnom dôsledku neviete, po akej máte siahnuť. To je pochopiteľné, pretože na trhu je výber skutočne široký. Klasické aviváže však idú postupne do úzadia. Dôvodom je ich zloženie, ktoré nie je čisto prírodné a preto neprináša účinky, po ktorých túžite. Medzi ich nevýhody patria tiež potencionálne škodlivé kožné problémy či zmena štruktúry bielizne. Preto sa aviváže neodporúča používať najmä v prípade športového oblečenia alebo uterákov. Voňavé pranie však môže byť zabezpečené aj vďaka olejovým parfémov ESSENTIA.

100 % prírodné zloženie

Parfémy do prania ESSENTIA vynikajú svojím zložením. To je totiž 100 % prírodné, čo sa skutočne nevidí len tak často. V ich obsahu nájdete prírodné esenciálne oleje, ktoré sú rozpustné vo vode. Takéto zloženie zabezpečuje výsledné silnejšie účinky. Bielizeň vám tak vydrží oveľa dlhšie voňavá a zároveň aj čistá.

Šetrné k životnému prostrediu

Medzi hlavné benefity parfémov do prania ESSENTIA patrí aj skutočnosť, že sú šetrné k životnému prostrediu. Tieto olejové parfémy do prania sú balené v 100 % recyklovateľných fľašiach. Tie sa vyrábajú z cukrovej trstiny a pri výrobe obalov tak nie sú použité žiadne nadbytočné plasty, čo je samozrejme veľkou výhodou.

Preto, ak túžite po čerstvo voňavej bielizni, ktorá je zároveň aj šetrná k vašej pokožke a životnému prostrediu, talianske parfémy na pranie ESSENTIA sú skvelým riešením práve pre vás. Preto neváhajte a doprajte si aj vy tú najlepšiu starostlivosť.

You may also like