Poznáte raj Stredomoria? Sardíniu pozná každý

by spravca

Dovolenková sezóna je v tom najlepšom, no čas je neúprosný a pomaly sa blíži ku koncu. No koniec augusta a začiatok septembra je obľúbené obdobie pre tých, ktorí si chcú svoju vysnívanú dovolenku užiť vo väčšom pokoji. Davy turistov už pomaly odchádzajú a  v dovolenkových destináciách opäť začnú kraľovať miestni. Patríte aj vy medzi týchto ľudí? Potom vám odporúčam skvelú destináciu, kde si toto všetko môžete vychutnať. Kde to je?

Zabudnutý raj Stredomoria

Taliansko, Stredozemné more, ostrov, skutočný raj na zemi, krásna architektúra, biele domčeky s oranžovými strechami, stáda divokých koní, pláže s bielym pieskom, azúrové more. A to je len začiatok. Čo poviete na takúto destináciu? Viete si tam predstaviť septembrové slnko, zatiaľčo na Slovensku začnú padať listy a bude pršať? Potom si užite dovolenku na Sardínii. Objavte raj, z ktorého vás nikto nevyženie. Raj, v ktorom budete chcieť ostať navždy.

Na čo sa tu môžete tešiť?

Úzke uličky medzi bielymi domami, atmosféra, ktorá vám urobí zimomriavky, aj keď je vonku 35°C, rozkošné kaviarne a magické reštaurácie. Taká je Sardínia. Nemusíte sa obávať žiadnych davov turistov. Nájdete tu presne to, čo potrebujete na svoju prepracovanú hlavu – pokoj, skvelé jedlo, kávu a prosecco, magické more, vôňu čerstvého ovocia, zeleniny a rýb, ktorá sa mieša so sviežim morským vzduchom. Spomínal vám váš doktor, že vyzeráte prepracovane? Povedzte mu, nech vám predpíše pobyt v tomto raji.

Udobrite si známych darčekmi

Po vašom návrate a prezentácií fotiek si nebudete môcť dovoliť nič iné, ako si udobriť svojich kamarátov a rodinu, že tam neboli s vami, nejakými darčekmi. Kúpte im vtipné tričká, kvalitnú talianskú kávu alebo rovno zájazd od Tip Travelu na Sardíniu. Pretože nič iné sa nevyrovná dovolenke na Sardínii. Len samotná dovolenka na Sardínii. Udobrite si rodinu a ukončite zápas typicky talianskym zmierlivým skóre 1:1.

 

FOTO:  © Iakov Kalinin + whitewizzard / Dollar Photo Club

You may also like