Ľadvinky hlásia veľkolepý návrat!

by spravca

Možno aj Vy považujete ľadvinky za vrchol nevkusu a veľký módny prehrešok. Pri predstave, že by ste si mali okolo pása zapnúť malú tašku zvanú ľadvinka, Vás oblieva studený pot?

Áno, boli časy, ktoré ľadvinkám príliš nepriali. To si povedzme na rovinu. A istotne tomu nepomohli ani českí turisti milujúci tento nevšedný doplnok. Ale, odmysliac si milovníkov nevkusných tašiek pripnutých na opasku s ešte nevkusnejšími ponožkami v sandáloch, vedeli by ste dať ľadvinkám druhú šancu? Lebo, dnes je tomu celkom inak a skutočne existujú ľadvinky, ktoré sa Vám môžu páčiť. Vážne, celkom bez srandy.

Ľadvinky – jedinečný doplnok trochu inak

Asi Vás budeme musieť dlhšie presviedčať, že ľadvinky sú trendy doplnok, ktorý skvelo doplní akékoľvek štýlové pánske oblečenie. Hovoríme však o ľadvinkách moderných, vynovených, celkom iných, aké si pamätáte z dovoleniek v Chorvátsku.

Módni návrhári im totiž dali druhú šancu a využili vysokú praktickosť a účelnosť týchto mini taštičiek. Obzvlášť páni, ktorí veľm nemusia veľké ruksaky a po vreckách sa im tiež nechce všetko nosiť, istotne ocenia veľkú výhodu súčasných ľadviniek.

4288f43650a522e4c1b3f197a70c9a58-1200x1200_1Tepláky nielen do telocvične, trendy ľadvinky aj pre Vás

A tak, ako už dávno neplatí, že teplákovina je vhodná iba do telocvične, je čas zbaviť sa aj „ľadvinkových“ predsudkov. Prehodnoťte Vaše roky pestované zábrany a vyskúšajte praktickosť ľadviniek. Sú skvelé k teplákom, či už ide o trendy tepláky pudlové alebo hip-hop tepláky, ako aj k množstvu iných outfitov.

Dnešné moderné ľadvinky sú na rozdiel od svojich menej úspešných predchodkýň nové, iné, lepšie, s poriadnou dávkou štýlu a kvapkou nadhľadu. V perfektnom strihu, s neprehliadnuteľnými detailami, zhotovené výlučne z kvalitných materiálov a kopírujúce všetko, čo sa práve nosí. Nájdete ľadvinky čierne, vzorované, aj výrazné farebné. Je to len a len na Vás, akú ľadvinku si pripnete.

Ich najväčšia prednosť je totiž práve pocit voľných rúk a prázdne vrecká. Vaše nohavice či obľúbené koženkové bundy tak konečne nepreťažíte. A to rozhodne stojí za prekonanie zastaraných predsudkov, súhlasíte?

 

 

You may also like