Chystáte sa na chatu, ale vaše auto nedokáže odviezť všetku batožinu? Prenajmite si také, ktoré vám bude plne vyhovovať!

by spravca

Konečne je tu čas na zimnú lyžovačku s ubytovaním na parádnej horskej chate alebo vytúženú letnú dovolenku s výhľadom priamo na more. Kým sa však vydáte na cestu, musíte ešte vyriešiť nemalý problém s dopravou. Do vášho malého auta do mesta jednoducho nenapracete batožinou 5-člennej rodiny ani keby ste veľmi chceli. A kupovať nové auto len kvôli 4 dňom pri svahu by bolo naozaj iba kopec vyhodených peňazí.

Nezúfajte však! Prenájom auta nebol nikdy tak jednoduchý a predstavuje oveľa ekonomickejšie riešenie ako keby ste kvôli pár dňom na rybách alebo na horskej chate kupovali nové auto. Navyše dostávate ku požičanému vozidlu i rôzne bonusové služby, ako je napríklad poistenie posádky vo vozidle, havarijné poistenie vozidiel, diaľničná známka platná na území SR alebo nepretržité asistenčné služby.

Výhody? Môžete si vybrať auto priamo na mieru. Je už len na vás aký typ auta si chcete prenajať  a akú sumu peňazí ste ochotní na prenájom auta vyčleniť. Máte na výber z viacerých tried: ekonomickej, strednej, vyššej alebo vyššej luxusnej triedy. Pre zdolávanie náročnejších terénov si môžete zadovážiť niektoré z SUV alebo terénnych automobilov. No a pokiaľ sa rozhodnete, že pôjdete na silvestrovskú chatu pekne spolu s celou rodinou a kamarátmi, pokojne si môžete prenajať i minibus alebo viacmiestne auto.

Čo ak sa auto pokazí?

Každá požičovňa áut prenajímané autá pravidelne servisuje, takže by sa nemalo stať, že sa vám auto počas cestovania pokazí. No ale keby ste náhodou potrebovali pomoc, kvalifikovaný personál dokáže vyriešiť každú situáciu 24 hodín denne a to každý deň v roku. Dokonca za vás preberie i administratívne riešenie poistných udalostí v prípade nehody a samozrejme vám poskytne náhradné vozidlo pre dopravu do vášho cieľa.

 

You may also like