Chcete v lete zažiariť? Takto spálite tuky rýchlejšie

by spravca

V minulosti ľudia nemali toľko možností, ako spáliť tuky, no v dnešnej dobe si môžeme vyberať spôsob, akým to dosiahneme. Jedným z nich je používanie vibračnej plošiny, ktorá nás zbaví celulitídy, ale aj nadbytočných kíl.

Zbavte sa celulitídy pomocou prístroja

Vibrácie sú riešením, ako sa zbaviť celulitídy a kíl na celom tele. Aj keď im veľmi veľa ľudí neverí, výsledky hovoria niečo iné. Moderná vibračná plošina sa netrasie ako zbíjačka alebo nákladný automobil, ale vytvára vibrácie nízkej úrovne s terapeutickou atmosférou. Vibrácie sú väčšinou v rozmedzí od 10 do 60 Hz a preto sú pre telo úplne bezpečné. Možno to bude znieť neuveriteľne, ale po čase strávenom na takejto plošine dosiahnete výsledky, ako keby ste behali na bežiacom páse. V čase, kedy človek stojí na plošine je jeho telo prinútené absolvovať rýchle svalové kontrakcie a prispôsobovať sa stroju. Aby ste dokázali udržať rovnováhu, svaly musia neustále pracovať a reagovať na zmeny pohybu. Pri zmene postoja je možné robiť strečing, tónovať svaly, chudnúť alebo užívať si relaxačnú masáž. Možno sa to zdá ako aeróbne cvičenie, no porovnať ho pokojne môžeme s tréningom pomocou závaží. Dôležité je však aj správne používanie, inak sa očakávané výsledky nemusia dostaviť. Vibračná plošina je riešením nielen pre chudších ľudí, ale aj tých, ktorí majú veľkú nadváhu. Treba si však hneď na začiatku uvedomiť, že nejde o žiadny zázrak a naskočenie na plošinu vám nové telo neprinesie. Tento prístroj prinesie pozitívne výsledky len v prípade, že používateľ upraví svoj jedálniček a bude dodržiavať zdravú stravu tak, ako by pravidelne cvičil. Táto informácia nie je ničím novým, no nie každý užívateľ plošiny si to vie uvedomiť.

Vyzerá to jednoducho, no ľahké to nie je

Medzi ľuďmi panuje mýtus, že vibračné plošiny sú len pre lenivých, ktorí chcú cvičiť doma pred televízorom. To však nie je pravda, pretože používanie nie je jednoduché a už vôbec nie vtedy, ak to robíte dobre. Pri cvičení sa svaly sťahujú a uvoľňujú niekoľkokrát za sekundu tak, aby zostalo telo stabilné. Preto je úplne normálne, že po istom čase začnete cítiť svalovú horúčku a vyčerpanie rovnako, ako keby ste navštívili fitko. Nie každý spáli rovnaké množstvo kalórií a nie každý dosiahne očakávané výsledky. Všetko to závisí od mnohých faktorov ako je výška, váha, zloženie tela, strava, ale aj typ cvičení vykonávaných na plošine. Ak vás tento stroj oslovil, zakúpiť si ho môžete aj u predajcu inSPORTline, ktorý poskytuje množstvo výrobkov tohto druhu. Okrem vibračnej plošiny tu nájdete aj masážne prístroje, ktoré sa momentálne tešia veľkej obľube.

You may also like