Vysnívaná dovolenka: S partnerom alebo bez?

by spravca

Vzťahy medzi ľuďmi boli, sú a aj vždy budú komplikované. Už len samotná dovolenka dokáže veľa krát spôsobiť rôzne nezhody medzi dvomi ľuďmi, a to nás dokáže poriadne nahnevať. Veď nie nadarmo sa hovorí, že dovolenka je akousi skúškou lásky medzi dvomi partnermi. Veľké napätie a stres dokáže vyvolať už len samotné balenie, a preto je dôležité, aby ste sa na dovolenku pripravili s dostatočným časovým predstihom. No podľa čoho sa rozhodnúť, koho si na takúto dovolenku vziať?

Bez partnera

Máte s partnerom nevyriešené problémy, konflikty či sa neustále hádate kvôli jednej a tej istej veci? V tomto prípade spoločná dovolenka nebude asi ten najlepší nápad. Možno si poviete, že zmena prostredia vám pomôže a vy si nájdete opäť tú spoločnú cestu, no bohužiaľ asi budete sklamaní, pretože vo väčšine prípadov sa tieto nezhody ešte len zhoršia. Človeka dokážu niekedy vyviesť z rovnováhy aj úplne maličkosti. No byť vedľa seba 24 hodín denne sa stáva pre NIEKTORÉ dvojice ozajstnou katastrofou. Ak sa teda i vy nachádzate v podobnej situácií, radšej dovolenku odložte alebo si ju užite s vašimi priateľmi. Partnerovi to bude možno zo začiatku ľúto, ale verte, že niekedy je lepšie byť i bez seba.

S partnerom

Väčšina ľudí však uprednostňuje dovolenku s partnerom a tak by to vlastne aj malo byť. Pokiaľ máte fungujúci vzťah, spoločné záujmy a obaja túžite po oddychu na horách či pri mori, neexistuje dôvod, prečo by ste si nemali užiť tieto chvíle spoločne. Máte vedľa seba milujúceho človeka, s ktorým môžete konečne stráviť vytúžený relax a venovať sa jeden druhému. Veď uznajte sami, že rodinnej dovolenke sa žiadna iná nevyrovná.

FOTO:  © gilitukha / Dollar Photo Club

 

You may also like