Objavte saunu budúcnosti – objavte saunu S1 od spoločnosti Klafs.

by spravca

Súčasným trendom v odbore wellness je snaha o začlenenie relaxačných produktov priamo do obytnej časti domu či bytu. Domáci wellness sa čoraz viac stáva súčasťou našich domov, no pri jeho zariaďovaní treba riešiť množstvo otázok.

Sauna do každej domácnosti

Sauny sú vhodné pre všetkých a okrem dokonalého relaxu prospievajú i nášmu zdraviu. Existuje veľké množstvo typov i široký výber dizajnov domácich sáun, takže výber závisí len na vás.

Úplne nová sauna S1 je unikátny prevratný produkt, ktorý je vhodný nielen do rodinných domov ale i do malých bytov či kancelárií. Výhodou je najmä to, že vám na tento typ sauny stačí len kúsok miesta, takže sa nemusíte báť, že by ste ju do vašej domácnosti či kancelárií nezmestili. Táto jedinečná sauna je vyvinutá profesionálnymi vývojármi nemeckej spoločnosti Klafs a má hĺbku len 60 cm. Stačí však stlačiť jediné tlačidlo a zo sauny, ktorá nie je o nič väčšia ako obyčajná šatníková skriňa, sa elegantne stane plnohodnotná sauna s hĺbkou 160 cm, ktorá ponúka množstvo priestoru k vášmu odpočinku.

sauna buducnosti2Jedinečná technológia

Tento inovatívny systém funguje na princípe elektronicky ovládaného vysúvania sauny vpred. Jedinečná technológia EMOVE zabezpečuje plynulý a jemný pohyb. Po stlačení tlačidla stačí saune S1 len 21 sekúnd a je pripravená k nahrievaniu.

Vonkajší obklad si môžete zvoliť z niekoľkých možností. Vybrať si môžete nielen klasickú drevenú saunu s preskleným vstupom, ale pokiaľ chcete, aby bola vysúvacia sauna skôr jednoduchá, môžete si vybrať biele obloženie, čo pôsobí veľmi elegantným a jednoduchým dojmom. Veľkou výhodou je  nenáročnosť z hľadiska voľby podlahy. Sauna sa umiestni priamo na vašu podlahu, no jedinou podmienkou je, že podlaha musí byť spevnená a umývateľná.

Spoločnosť http://www.aquamarinespa.sk/funguje na trhu už od roku 1997 a zaoberá sa predajom víriviek, sáun, bazénov a ostatných wellness produktov, ktoré vám poskytnú perfektný odpočinok a načerpanie novej energie. Kvalita, nádherný dizajn, spoľahlivosť a dokonalý komfort vám zaručia tieto jedinečné produkty, ktoré prospejú vášmu zdraviu.

You may also like