Má zmysel poistiť sa na cesty?

by spravca

Aj vy už v plnom prúde plánujete letnú dovolenku s celou rodinou, no stále rozmýšľate, či sa oplatí poistiť sa? Cestujete len niekam „tu“ do zahraničia a hovoríte si, že poistenie vlastne vôbec nepotrebujete, veď si v rámci Európskej únie vystačíte s kartičkou zdravotnej poisťovne? Radšej sa pripravte, že môže nastať zopár komplikácií, ktoré by vám dokázali poriadne narušiť dovolenku. A to asi nechcete, však?

Buďte pripravení na všetko!

Už vopred by ste mali počítať s tým, že čo sa týka zdravotnej starostlivosti, v niektorých krajinách to teda nie je „žiadna sláva“. Nie všetky strediská poskytujúce lekársku starostlivosť sú zmluvnými zariadeniami verejného zdravotného systému, a teda je nutné, aby sa v prvom rade turisti pripravili na obmedzenú zdravotnú starostlivosť, ktorá v mnohých prípadoch nemusí postačovať. Krátkodobé cestovné poistenie online zahŕňa poistenie liečebných nákladov, prípad úrazu, batožiny, zničenia či odcudzenia, zodpovednosti za škodu, právnej i technickej pomoci v zahraničí!

Chystáte sa vycestovať mimo Európskej únie?

Pokiaľ idete do krajín mimo Európske únie, potrebujete cestovné poistenie dvojnásobne! Nielen, že by ste si museli hradiť všetko úplne sami, ale tiež preto, že v mnohých takýchto krajinách hrozí väčšie riziko ochorenia (zlá hygiena, nákaza, reakcia na zmenu klímy) a tým pádom je aj vyššia šanca, že budete potrebovať trebárs uhradiť náklady na ošetrenie ochorenia, resp. úrazu.

Poistenie od firmy ERGO je zárukou výhodného a predovšetkým spoľahlivého poistenia, ktoré splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov! Vyberte si z viacerých balíčkov presne to, čo vyhovuje vašim požiadavkám i predstavám a užite si pokojnú dovolenku, na ktorú budete spomínať po celý život! Poistiť sa v dnešnej dobe jednoducho oplatí, veď nikdy nevieme, kedy budeme potrebovať pomocnú ruku. Dajte prednosť overenej firme s niekoľkoročnou pôsobnosťou na trhu a uvidíte, že vaše rozhodnutie neoľutujete.

 

You may also like