Kabelka či radšej ruksak? Čo vyhráva u Vás?

by spravca

Ktorá z nás by to nepoznala? Študentky, celé dni zápasiace s ťažkými knihami, aj Vy ostatné, už pracujúce, ktorým sa do obľúbenej kabelky tiež zvyčajne nezmestí všetko, čo by ste chceli. A ak sa aj zmestí, prepcháte ju doslova na prasknutie. Trpí taška, trpíte Vy. Na čo je to vlastne dobré?

Ak sa pýtate, či to nejde aj inak, odpoveď je jednoznačná: Ide. Sú alternatívy, ktoré vyriešia Vaše problémy s nedostatkom priestoru v kabelke a aj s bolesťami chrbta spôsobené neustálym nosením štýlovej kabelky cez rameno. Aké?

 

Ruksak – Vaša záchrana

Keď ste sa práve pousmiali, že Vy predsa už dávno nederiete školské lavice a ani na túry príliš často nechodíte, musíme Vás vyviesť z omylu. Pozor, vôbec neplatí, že ruksaky sú iba študentov a turistov! Klasický plecniak, ako si ho možno pamätáte ešte zo začiatku 90. rokov totiž hlási veľký návrat. Návrhári v jarných aj letných kolekciách sa predbiehajú v tom, kto predstaví štýlovejšie, farebnejšie, vzorovanejšie ruksaky, ktoré môžeme nosiť ako do mesta, tak do práce či na menšiu prechádzku do lesa. Ruksaky sú skrátka všade a len tak im neuniknete.

 

Naučte sa nosiť svoj ruksak

Jediné, čo sa musíte naučiť (respektíve sa na to aspoň rozpamätať) je to, ako svoj nový trendy ruksak nosiť. Vítaný je kontrast s ostatnými kúskami Vášho outfitu. Takže v prípade, že si vyberiete svetlo modrý ruksak, laďte ho k tmavšiemu oblečeniu alebo si pokojne dajte aj pestrofarebný top s nápisom, vzorovaný plecniak zasa najlepšie vynikne, ak bude zvyšok Vášho odevu v neutrálnejšom tóne.

Predovšetkým sa však prestaňte báť, že z ruksakov ste už vyrástli, že sa nehodia na tú či onú príležitosť a inšpirujte sa štýlovými hviezdami i radami módnych domov, ktoré si súčasné ruksaky všetkých odtieňov a vzorov zamilovali. A radia jediné: Minimálne jeden ruksak z kvalitných materiál jednoducho musíte mať.

 

 

You may also like